Frezowanie


Profesjonalne frezowanie
Profesjonalne frezowanie

Frez-pol to firma z wieloletnią tradycją.

Lata działalności pozwoliły nam na wykształcenie najwyższych standardów obsługi klienta oraz wykonywanych usług.

Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie profesjonalnie oraz w krótkim czasie . Nasi klienci to zarówno większe jak i mniejsze firmy. Nawet nietypowe czy specjalistyczne zlecenia nie stanowią dla nas bariery. Wykonujemy również krótki i długie serie oraz prototypy.

Posiadamy szerokie doświadczenie w pracy z frezarkami , tokarkami oraz w centrach obróbczych i programowaniu.

Wykonujemy wiele detali z różnych stopów metali może to być aluminium, stal – również stal nierdzewna, żeliwie, mosiądz, tworzywa sztuczne oraz miedź.

Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt (maszyny sterowane numerycznie) co pozwala nam na dokładne i solidne wykonanie zarówno pojedynczych sztuk jak i serii o wysokiej jakości. W naszej ofercie można odnaleźć obróbkę mechaniczną elementów metalowych tj. nitowanie, frezowanie, szlifowanie, formy wtryskowe, toczenie, polerowanie, wiercenie, spawanie oraz cięcie.

Wszystkie części wykonujemy według indywidualnych wymagań klientów są to również części do różnego rodzaju samochodów oraz motocykli.

Nasza firma mieści się w Sosnowcu natomiast zlecenia przyjmujemy z całej Polski.

Wszystkie zlecenia zawsze realizujemy terminowo oraz solidnie, wszystkie szczegóły współpracy najpierw konsultujemy z klientem oraz przedstawiamy wstępny kosztorys. Solidnie, fachowo, profesjonalnie. Zachęcamy do współpracy.